Lucia Mitro, b.c.
Casté Otázky

Co je to Rekonektívne Liecenie?

Rekonektívne Liecenie je forma liecenia, ktorá je na tejto planéte vôbec prvýkrát. Znovu nás spája s plnostou vesmíru, rovnako ako nás spája s plnostou nášho bytia a toho, kto sme. Predpokladá sa, že je schopná nás znovu napojit na vesmír a na našu základnú podstatu nielen skrze novú množinu liecivých frekvencií, ale pravdepodobne skrze úplne novú šírku pásma. Realita jeho existencie sa jasne preukázala ako v praxi, tak vo vedeckých laboratóriách.

Reconnection je zárodocným procesom pripájania sa na vesmír, co dovoluje Rekonektivnemu Lieceniu zaujat svoje miesto. Toto liecenie a tieto vývojové frekvencie predstavujú novú šírku pásma prinášaného skrze spektrum svetla a informácií. Je to vdaka Reconnection, preco sme schopní komunikovat s týmito novými úrovnami svetla a informácií a je to skrz tieto nové úrovne svetla a informácií, preco sme schopní sa znovu napojit. Toto je nieco nové. Toto je iné. Toto je reálne - a je to v každom z nás.


Ako Eric Pearl objavil Rekonektivní Liecenie?

Ako doktor mal Eric po 12 rokov vysoko úspešnú chiropraktickú prax až do dna, ked ho pacienti zacali upozornovat, že na sebe cítili jeho ruky - i napriek tomu, že sa ich fyzicky nedotkol. Pocas niekolkých prvých mesiacov sa na jeho dlaniach objavovali pluzgiere a krvácali. Pacienti zacali coskoro hlásit, že vidia anjelov a zázracne sa uzdravujú z rakoviny, chorôb súvisiacich s AIDS, syndrómu chronickej únavy, pôrodných defektov, mozgovej obrny a dalších vážnych ochorení. To všetko sa stalo, ked Eric v ich blízkosti jednoducho držal svoje ruky. A pokracuje to dodnes.

Aké je porovnanie s ostatnými frekvenciami? Ako sa to odlišuje od ostatných foriem energetickej práce, ktorú používame teraz?

Je tu nieco, co zažívame, a coho si je väcšina z vás aspon ciastocne vedomá. Zdá sa, že cas plynie rýchlejšie a rovnako tak sa rozširuje. Pre tento prechod sa používa mnoho názvov. "Posun" a "Posun vekov" sú dva termíny, ktoré používa Gregg Braden. Prechod predpovedali Mayovia, Inkovia, Nostradamus, Edgar Cayce aj Kabala (židovská i krestanská). V knihe Walking Between the Worlds definuje Bradena tento posun ako, "posun casu v histórii Zeme, rovnako tak ako skúsenosti ludského vedomia. Posun vekov alebo jednoducho Posun je definovaný konvergenciou znižovanie planetárneho magnetizmu a zvyšovaním planetárne frekvencie v tomto bode v case a reprezentuje vzácnu príležitost kolektívnej zmeny vzoru ludského vedomia. Posun je termín aplikovaný na proces zrýchlovanie Zeme v kurze evolucné zmeny s vedomým prepojením na ludský druh, elektromagnetické pole Zeme, nasledované procesom bunkovej zmeny.

Vo svete liecenie je teraz mnoho techník, ktoré ustáli test casom rovnako dobre v súcasnosti ako kedysi - lenže teraz máme viac a teraz sme viac, takže staré techniky už nie sú dostatocné. Tak, ako boli vždy dobré, už nie sú vhodné v rámci nových, rozšírených parametrov - rovnako ako by lampióny neboli vhodné pre osvetlenie automobilu, aj ked pre kone a koce fungovali dobre. Zranitelnost týchto techník - požiadavky na odstránenie klenotov, odstránenie pásku, viera príjemcu, ochranné rituály, ktorých sa zúcastnili obidve strany - už nie sú prítomné v týchto nových frekvenciách.

Tiež si spomente, preco sa mnoho z nás, ktorí sme praktizovali liecitelské techniky, týmito technikami vôbec zaoberalo. Dôvodom nebolo stat sa fanatickým nasledovníkom techniky samotnej - bolo to, aby sme sa stali liecitelmi. Technika bola proste jeden z našich prvých krokov v procese.

Na chvílu si sami seba predstavte, ako stojíte pred velkým schodiskom vedúcim nahor. Jeden z vašich cielov - ten stat sa liecitelom - ocakáva na vrchole. Vaším prvým krokom je naucit sa techniku. Preniknete do techniky, stanete sa v nej majstrami, možno sa dokonca stanete i ucitelom. Teraz vlastníte tento prvý krok. Je v poriadku, ked sa vám páci, ale budte opatrní, aby ste sa do neho nezamilovali. Pretože ak áno, tak si sadnete, vytiahnete perinu a vankúš, zabývate sa a z tohto kroku sa stane centrum po zvyšok vášho života. Ale co to znamená pre zvyšok vašej cesty po schodisku? Zastaví sa. Teraz je správny cas požehnat vášmu prvému kroku ... a pokracovat vyššie.

Takže tvrdíte, že je to lepšie ako ostatné techniky?

Samozrejme, že nie. Toto nie je o otázke, ci je to "lepšie alebo horšie", toto je otázka vhodnosti. Ked riadite svoje Maserati po dialnici a idete na romantickú veceru, uvedomíte si, že petrolejová lampa by nebola najvhodnejšia ako dialkové osvetlenie. Tiež si ale uvedomujete, že halogénové dialkové svetlá by neboli tým najvhodnejším osvetlením stola. Rekonektivní Liecenie je tu, aby nám dalo nieco plnšieho a obsiahlejšieho, pretože teraz je cas, kedy môžeme mat nieco plnšieho a obsiahlejšieho.
Pocul som, že ked sa naucím túto techniku, mohol by som stratit tie, ktoré robím teraz.

Po prvé, Rekonektivní Liecenie nie je "technika." Toto je prvá vec, ktorá ho oddeluje od ostatných foriem liecenia, o ktorých ste poculi. Po druhé, nestratíte vaše naštudované liecitelské techniky. Iba nemusí byt lahké je nájst a možno sa vám už ani nebude chciet sa nimi zaoberat. Jedným z dôvodov je, že liecitelské techniky, ktoré sme na tejto planéte mali až doteraz, sú podmnožinou Rekonektivního Liecenia. Sú to záblesky niektorých z jeho aspektov. Ak všetky tieto techniky zložíte dohromady, môžete dostat lahko väcší odlesk Rekonektivního Liecenia, ale zdaleka to nebude všetko. Napriek tomu, že táto analógia nie je celkom výstižná, premýšlajte o rôznych liecitelských technikách, ktoré poznáte, ako o jednotlivých písmenkách abecedy a náhodne im priradte písmená, napríklad techniky C, J, P, Q, R. Ak poznáte iba techniku ??"R", ste tak trochu obmedzovaní v tom, co môžete hláskovat. Ak poznáte dve techniky (pokial vlastníte dve "písmenká"), môžete mat trochu viac volnosti. Aj ked poznáte všetky písmenká vymenované vyššie, ste stále znacne obmedzovaní v tom, co môžete robit. Každé z týchto písmeniek je podmnožinou abecedy. Ak máte plnú množinu, všetkých 26 písmen, môžete plnšie komunikovat, pretože teraz môžete nielen hláskovat slová, ale môžete napísat knihu.

Akonáhle pracujete z Rekonektivními frekvenciami, nie ste už iba v podmnožinách. Nestratíte vaše "R" alebo vaše "Q", ked pristúpite k vašej abecede, len sa musíte trochu snažit, aby ste našli každé zvlášt. A nie je to ani príliš lákavé, ked vám ich používanie v rámci množiny prináša o tolko väcšiu odmenu, ako ked ste ich skúšali používat jednotlivo ako celú abecedu.

Pracuje Rekonektivne Liecenie len s fyzickými problémami? Bude rovnako dobre pracovat na mentálnych problémoch?

Liecenie je návrat do rovnováhy. Každá zdravotná výzva je fyzickou, mentálnou, spirituálnou a emocionálnou kombináciou (a pravdepodobne niekolkých dalších úrovní, pre ktoré nemáme slova). Jednoducho to hodnotíme podla prevažujúcej charakteristiky. Rekonektivne Liecenie sa nicím špecificky "nezaoberá". Ak si v jeho prítomnosti dovolíte návrat do rovnováhy, ako to urobí vela ludí, potom si to dovolíte. Proste si to dovolíte.

Aký je rozdiel medzi Rekonektivním liecením a The Reconnection?

Rozdiel medzi Rekonektivním liecením a The Reconnection je v podstate daný zámerom. Zámerom Rekonektívného Liecenia je v základe liecenie, ci už fyzické, mentálne, emocionálne, spirituálne alebo akékolvek dalšie úrovne. A samozrejme, aby ste to dosiahli úrovne liecenia prinášalo skrze Rekonektivne Liecenie, zažijete do istej miery Reconnection ako súcast procesu. Je to toto "Reconnection", ktoré dovoluje Rekonektivnemu Lieceniu, aby bolo o tolko dramaticky obsiahlejšie než ostatné liecitelské "techniky", ktoré sme mali až doteraz.

Zámerom The Reconnection je priviest nás k plnosti nášho vrodeného spojenie s vesmírom. To sa stane skrze skúsenost pocas dvoch sedení, casto nazývané ako prijatie osobného Reconnection. A samozrejme, aby ste dosiahli stupen spojenia prinášaného skrze The Reconnection, zažijete do istej miery aj liecenie ako súcast procesu.

A napriek tomu, že tieto dve casti nie sú úplne oddeleným procesom, tak pre získanie plných výhod z oboch je nutné zažit vaše sedenie Rekonektivního Liecenia a vaše sedenie osobného Reconnection pocas oddelených udalostí.

Môže sa to naucit každý?

My všetci máme schopnost znášat tieto nové frekvencie liecenie. Nie je to dar len pre pár vyvolených - guru alebo "svätých" (podla všeobecného konsenzu) mužov alebo žien. Je to dar tejto doby; inteligencia a múdrost, ktorú potrebujeme, aby nás viedla, je už na mieste. Tieto frekvencie sú staré aj nové. Sú "staré", pretože pochádzajú z vesmíru. Sú "nové", pretože toto je prvýkrát, kedy sú na tejto planéte. Nie sú niecím, co by niecí kamarát "óhmoval" po 15. rokoch, ani to nie sú nejaké stratené techniky starých alebo starovekých ludí. Verí sa, že sú to frekvencie, ktoré zažívame na Zemi vôbec prvýkrát.

Aj napriek tomu, že sa z nejakého dôvodu vesmír rozhodol "stavit" túto energiu do Erica, aby zacal proces rozširovania frekvencie, zdá sa, že každým dnom viac a viac ludí hladá svoje miesto, aby boli súcastou tohto fenoménu. Ked to robíme, zvyšujeme celkovú úroven vedomia. Každý týžden sa stovky ludí naucí Rekonektivní Liecenie od všetkých na svete a zo všetkých typov zázemia - lekárskeho i nelekárskeho, spirituálneho aj nespirituálneho, metafyzického aj nemetafyzického, z new-age i mimo new-age. Títo ludia, ktorí sa to ucia, prichádzajú zo všetkých vrstiev a profesií, demografických i socioekonomických tried.

Každý prichádza na rovnakej úrovni bez ohladu na jeho alebo jej skúsenost alebo študijné zázemie - ktoré má široký záber. Skupiny sú približne 50 percent muži, 50 percent ženy. Nájdete tu ucitelov Reiki a masérov, ženy v domácnosti a študentov, doktorov a sestry, cirkevných clenov aj stavbárov, vedcov, školského ucitela, pocítacových analytikov, clenov vlády, inštalatérov a elektrikárov, bankárov i právnikov. A na väcšine seminárov tiež nájdete osoby, ktoré nechceli príst, ako sedia vedla osôb, ktorý ich napriek tomu priviedli.

Neustála rozmanitost v akejkolvek miestnosti po svete je vaše ubezpecenie, že pocas víkendového kurzu je adresovaná povaha tejto práce v prakticky každom aspekte života. Tí, ktorí sú na zaciatku semináru zamknutí vo svojich lavých castiach mozgov, sa ku koncu casto vyvinú tak daleko za tieto obmedzenia, že sa musíte pýtat, ci naozaj uplynuli jeden alebo dva dni. A ked si všimnete, že stavbár funguje s rovnakou sebaistotou ako majster Reiki - práve v tomto momente - nemôžete inak a uvedomíte si jednoduchú krásu tohto daru.

Tieto semináre sú o vytvorení atmosféry aktívnej úcasti, ktorá podporuje objavovanie a ucenie sa; sú o zdielaní skupinovej skúsenosti. To, co sa deje s týmito energiami, ked skupina pracuje dohromady, je, že úroven každého jednotlivca rastie úžasnou rýchlostou. Je to, ako keby tam bol nejaký druh pola, ktoré každého intenzívnejšie spája so skupinovým nastavením, cím exponenciálne zrýchluje našu novú evolúciu. Všetci sa každú sekundou meníme - a ešte by sa dalo hovorit dlho o strávení víkendu, ked ste ponorení v týchto frekvenciách ... spolocne.
Ste si istý, že budem schopný / schopná to robit? Skoro každý, koho poznám, po úcasti na seminári Rekonektivneho Liecenia exceluje v liecení tak dramaticky, že to nedokážem vyjadrit slovami. Tiež poznám pár takých, ktorí vyzerajú, že majú strach íst vpred, a pokracujú s ich predchádzajúcimi technikami alebo sa ich snaží kombinovat s Rekonektivním liecením, ale týmto spôsobom nedosahujú velké zlepšenie. Takže to nechápem. Existujú ludia, ktorí nedokážu sprístupnit tieto najcistejšie energie? A ak áno, preco by som mal / mala predpokladat, že ja, zaciatocník, na tom budem inak?

Toto je skvelá otázka. Odpoved je vlastne obsiahnutá vo výtažku z mojej knihy:

Ludia sa ma pýtajú, ci má každý schopnost niest tieto nové frekvencie a stat sa liecitelom.

Moja odpoved je: "Áno!" Každý to môže robit, ale oci sú slepé.

Je len málo tých, kto sa odváži otvorit svoje oci ... a tí, ktorí to urobia, sú casto oslepení tým, co vidia.

Každý, akonáhle s tým príde do styku, môže robit túto prácu. Robia ju na seminári. Pre niektorých je tažké uverit, že to naozaj môžu robit aj napriek tomu, že sa to deje viditelne priamo pred ich ocami. Niektorí sú stratení v koncepte, že viac je lepšie, takže "pridávajú" veci a nerozoznajú, že tým riedia, rovnako tak ako pridanie šálky vody do misy plnej ciže vám dá utopené ciže. A je ešte tretia skupina, ktorá to potrebuje vylepšit tým, že na to dá svoj osobný STEMPLE. (Toto sa napríklad stalo Reiki. Je tažké nájst cisté, originálne Reiki. Mnoho ludí - ktorí robia vela rôznych vecí - tvrdia, že ich "technika" má prednostou právo na jeho vlastníctva.) Táto tretia skupina sa necíti dostatocne bezpecná byt tým, cím sú, aby dokázali nájst odmenu v prostom bytí ako súcast tohto procesu, aby rozoznali poctu, že boli pozvaní a stali sa súcastou rovnice a bolo im dovolené (považujem to za "požehnanie"), aby boli svedkami procesu v stave úcty. Takže sa to pokúša "odekorovat", zaistit si nejaký druh "práva" na proces a výsledky. Aby boli schopní povedat, "Vidíte. Takto to robím. Takto je to ešte lepšie. "Toto je nieco, co nazývam" pozlátenie lalií ", vezme sa dokonalost vesmíru a pokúsi sa urobit ešte dokonalejší.

Tieto liecenia prichádzajú z miesta dokonalej rovnováhy s vesmírom. Tým, že sa snažia vylepšit dokonalé, ukazujú títo jedinci každému, kto je pozorný a všimne si to, že nie sú schopní najprv uvidiet dokonalost ... alebo ju nejako stratili z ocí. Na ludoch v žiadnej z týchto skupín nie je nic zlé a mnoho z nich spadá do viacerých z týchto skupín. Ludia, ktorí do týchto skupín patria, jednoducho ešte nie sú na mieste, kde by boli spokojní a emocionálne schopní vystúpit zo svojich zón bezpecia.

Preco by to pre vás malo byt iné? Existuje mnoho dôvodov. Mnohé z nich sú práve tie dôvody, že je to tak iné pre mnoho dalších ludí, ktorí sú schopní prinášat to vo svojej najvyššej forme. Po prvé, ako zaciatocník nemáte tolko batožiny k odhadzovaniu. Vnútri našich batožín sú pocity istoty a bezpecia. Je tu tiež strach z toho, že necháme odíst to, co sme nazbierali, a nad cím sme strávili cas a peniaze. Ten casto pochádza z pocitu, že sme si splietli, miesto aby sme rozpoznali, že to, kde sme boli, bol proste aktuálny krok, ktorý nás doviedol tam, kde sme teraz. Je potrebné zdvihnút nohu a urobit krok, aby ste vykrocili k niecomu dalšiemu. Zdvihnút druhú nohu po predchádzajúcom kroku je tiež nutné, ak chcete pokracovat vo vašom výstupe. Zdvihnete nohu a urobíte krok, bez ohladu na to, kolkokrát to urobíte a bez ohladu na to, aký úžasný je tento krok. Drží vás tam, kde ste, v jednom a tom istom kroku. Je tu potrebný urcitý stupen odvahy, aby ste sa pozreli na krok, ktorý ste tak milovali - ci už je to špeciálna orientálna liecitelská technika, do ktorej ste mohli investovat tisíce dolárov pre jej dokonalé zvládnutie, a ktorá vám tak dobre slúžila, alebo je to jedna z miliardy ostatných úžasných techník, ktoré sa ucia v Spojených štátoch alebo v iných krajinách - požehnaj ju, podakujte a dajte jej bozk na rozlúcku. K tomu je potrebné rozpoznat, že zamýšlanou funkciou kroku je ... krok. Nie je to konecný výsledok, ale skôr cast vášho pokroku na vašej ceste. Tým, že vám nebola vštepená doktrína liecitelských "techník" new-age, nemáte túto batožinu, a preto nebudete kandidátmi pre tento druh zápasu, aby ste sa toho zbavili.

Preco si myslíte, že vidíme pravdu v ociach našich detí tak lahko? Neprichádzajú na tento svet s batožinou a investíciami, ktoré zbierame my. Radím vám, najskúsenejším liecitelom, nezapadnete do toho. Tí vyvinutejší v skutocnosti chápu tento proces a idú vpred na túto novú úroven so vzrušením a ocakávaním. Dokážete to? Samozrejme. Dokážu to ostatní ludia? Iste, že áno. Je len otázkou, kedy. "Je len málo tých, ktorí sa odvážia otvorit svoje oci ... a tí, ktorí to urobia, sú casto oslepení tým, co vidia." Budete v pohode.
Co je to, co cítim, ked toto robím?

V urcitom zmysle, a naozaj nechcem použit také to "vov-hov" slovo, je to naladenie. A akonáhle zacneme chápat koncepty vibrácií a prijímanie, uvidíme, že naladenie je perfektne priliehavý termín. Premýšlajte o tom v termínoch efektov tohto naladenia. Povedzme, že sme sa narodili farboslepí, neschopní rozlíšit modrú od cervenej a od žltej. Potom sa vám nieco stane s ocami a bunky zacnú fungovat. Dokážete si to predstavit? Náhle pred vami ožije úplne nová sféra vnímania.

V Rekonektvnom Liecení prebieha rovnaká udalost. Akonáhle sa naladíme (prídeme do harmónie) na tieto nové frekvencie energiou, zacneme cítit zmeny vo vnútri nášho tela. Zacneme vnútri seba registrovat tieto vibrácie a stanú sa našou castou. Byt schopný rozoznat tieto vnemy je dôležitým aspektom, ked sa ucíme prácovat s týmito frekvenciami, rovnako ako schopnost vidiet farby pomáha maliarovi. Prosím, pamätajte si, že to nie je požiadavka. Napriek tomu, že je spätná väzba poskytovaná touto schopnostou velkou výhodou pri zdokonalovaní našich schopností, existujú slepí maliari a hluchí hudobníci. Systémy spätných väzieb sa vo vás vyvinú svojím vlastným spôsobom z miesta pokoja a mieru. Interakcia, zarovnanie so silami a polom, komunikácia so svetlom a informáciami si celkom iste nájdu spôsob, ako sa o nich dozviete.
Ako budem vediet, že na mna toto naladenie fungovalo? Co môžem urobit pre to, aby si moje telo uvedomilo tieto nové vibrácie a bolo schopné stat sa ich vodicom?

Už ste v procese, ked prechádzate týmito zmenami. Tieto zmeny sa vo vás dejú práve teraz. Mnoho ludí z toho a priori vyvodzuje, že tento proces naladenie sa vo vás kóduje a odkrýva, už ked cítate tieto otázky a odpovede. Ostatné už na to pravdepodobne prichádzajú alebo na to prídu.

Podla mojej skúsenosti, sú tu tri hlavné "štýly", akými si ludia prechádzajú týmto naladením, týmto posunom, aby ste obsiahli nové frekvencie:

Môžete si všimnút zmeny vo vás prakticky od zaciatku - nové pocity tepla, špeciálne pocity vo vašej hlave alebo v rukách, ked prvýkrát pocujete o Reconnection, alebo ked vidíte knihu v obchode.
Pre ostatné môže proces zacat potom, co zdvihnete knihu a držíte ju, alebo ju otvoríte a zacnite cítat. Môžete si zacat všímat, že sa veci dejú, ked cítate knihu - alebo tieto otázky - viac a viac. Ponorení v tomto materiáli sa vaše pocity stávajú viac a viac ocividným.
Pár z vás nemusí cítit nic trochu dlhšie - tri dni, tri týždne, možno dlhšie.

A nakoniec je tu štvrtý "štýl" - manifestácie. Takejto osobe sa tvoria malé pluzgiere alebo zažíva nevysvetlitelné krvácanie, rovnako ako ja v jednu dobu svojho vývoja. Ak sa to deje, zdá sa, že to trvá len jeden alebo dva dni a jednoducho to znamená, že sa vaše telo mení, aby nieslo a vyšlo v ústrety týmto novým a väcším (obsiahlejším) frekvenciám.
Mali ste niekedy niekoho, kto nebol schopný toto robit?

Každý, akonáhle zacne interagovat s týmito novými frekvenciami, sa zdá byt schopný robit túto prácu. Vo velmi zriedkavých prípadoch môže mat osoba urcité problémy cítit to na úplnom zaciatku seminára. Koncom víkendu je zvycajne skoro každý schopný cítit to naozaj silne. V absolútne zriedkavých prípadoch, pravdepodobne menej ako 10 ludí z mnohých tisíc, ktorí boli na seminári, nemusí byt niektorí schopní to cítit ani na konci víkendu. Ale je to rovnaké, pravdepodobne uvidíte zmeny, ktoré sa dejú v osobe, na ktorej pracujete a uvedomíte si, že Rekonektivní Liecenie cez vás rovnako ide, ako to demonštruje clovek, na ktorom pracujete.

Pamätajte si: ak máte problémy to cítit, jednoducho sa až privelmi snažíte!
Chcel by som mat liecenie. Mám chciet súkromné ??sedenie alebo by bolo lepšie príst na seminár?

To záleží na niekolkých faktoroch. Po prvé, môže byt múdre íst na seminár, ak je vaším záujmom prinášat liecenie ostatným. Mnoho ludí, ktorí prídu na semináre, hovorí, že sú vyliecení už len tým, že sa zúcastnili, a to aj napriek tomu, že ich zámerom pre úcast bolo naucit sa, ako liecit ostatných. A aj napriek tomu, že nemôžeme dávat žiadne urcité sluby, že to bude aj váš prípad, je jasné, že sa dá povedat ovela viac o ponorení sa do týchto liecivých frekvencií na celý víkend. Je dôležité naucit sa túto prácu nielen pre výhody, ktoré vám dávajú osobný prínos, ale aj ako dar, s ktorým ste schopní ponúknut to pre pomoc ostatným. Ak je jediným dôvodom pre vašu úcast samoliecba, mohli by ste zvážit skôr súkromné ??liecebné sedenie. Ak túžite pomáhat ostatným rovnako ako sebe, vaša najvhodnejšia cesta môže byt úcast na seminári.

Pre informácie o úcasti na seminároch navštívte, prosím, TheReconnection.com.
Rád by som súkromné ??sedenie s Ericom Pearl. Ako si ho zariadim? Budem musiet letiet do LA?

Ako pokracujeme v našom nárocnom cestovnom pláne, zostáva Ericovi len velmi málo casu pre súkromné sedenia. Avšak sú tu tisíce vysoko schopných praktikov, ktoré Eric vytrénoval, a ktorí ponúkajú sedenie rovnako ako on. Títo ludia sú schopní prinášat rovnaké výsledky ako Eric, majú omnoho väcšiu dostupnost a vyžadujú ovela menej cestovania. Vaše výdavky tak budú výrazne znížené.

Informácie o praktikoch vo vašej oblasti môžete nájst v online Adresári praktikov (Practitioner Directory). Tento online adresár obsahuje aj dalšie praktiky z celého sveta a umožnuje vám si ich vyhladat na našich webových stránkach TheReconnection.com.

Nie sme si istí, kedy bude Eric opät dostupný pre súkromné sedenia. Skrze ostatné praktiky vidíme obrovský úspech a cítime sa lepšie ako dobre, ked ich vidíme.
Viem, že existujú další praktici, ale nie je najlepšie íst k zdroju? Nebolo by to lepšie od Erica Pearl samotného?

Zdá sa, že pri samotnej interakcii s Ericom sú ludia schopní sa skoro okamžite naladit / prevziat túto schopnost. A väcšina, ak nie všetci úcastníci, na našom seminári je schopná po úspešnom zakoncení seminára zacat ponúkat sedenie. Spomente si, Zdroj je Boh, Láska a / alebo Vesmír, zvolte si svoje slovo. Eric je jednoducho nástrojom, skrze ktorý bola táto liecenie uvedená do sveta. Zdroj je vždy s vami všetkými.
Mal Eric alebo nejaký iný praktík úspech s (použite špecifickú chorobu)?

Pocas rokov sme videli tolko pacientov, že je v túto chvílu skoro nemožné spomenút si na všetky špecifické prípady. Dôležitým konceptom pre vás je tu pochopit, že môžu príst traja ludia s rovnakou diagnózou a s rovnakou množinou symptómov a dosiahnut troch rôznych druhov výsledkov. Niektoré z najväcších a najviac dramatických liecení, ktoré vidíme, sa stávajú v prípadoch, ked nevieme vôbec nic o tom, s cím pacient zápasí. Ako hovorí Eric, "Velmi casto sa stáva, že cím menej praktík vie o tom, co je s pacientom / klientom zle , tým lepšie pre pacienta / klienta." A zatial co velmi vela ludí vidí výsledky, ktoré sa okamžite a natrvalo fyzicky manifestujú, vo vzácnych príležitostiach existujú ludia, ktorí na zaciatku nedemonštrujú rozoznatelnú odpoved. Mnohý z nich tak urobia neskôr pocas niekolkých dní alebo niekolkých týždnov. A niektorí nemusia. Väcšina vyliecení má tendenciu byt trvalými. Niektoré sa demonštrujú vo svojej úplnosti okamžite, niektoré sa vyvinú casom. Liecenia, ktoré máte, sú už navždy vaše a zostávajú s vami.

Co môžem ocakávat pocas sedenia Rekonektivního Liecenie alebo Reconnection? Ako sa na to co najlepšie pripravit? Co môžem urobit, aby som tomu umožnil byt co najefektívnejšie?

Každá skúsenost s Rekonektivním liecením je jedinecná. Casto sú vyliecenie hlásená okamžite pocas jediného sedenia a niekedy trvá trochu dlhšie, než sa liecenie vyvinie. Ak budete mat štastie, vaše liecenie príde vo forme, ktorú predpokladáte; ak máte naozaj štastie, vaše liecenie príde vo forme, na ktorú ste ani nepomysleli, také, ktorú má vesmír na mysli práve pre vás.

Liecenie môžu príst vo všetkých formách. Najlepší spôsob, ako si dovolit vyliecenie, je byt v stave ocakávania, neocakávat nic urcitého alebo vytúžené výsledky. Položte sa na stôl, relaxujte, zatvorte svoje oci a jednoducho si všímajte. Pozorujte. Stante sa oboje, pozorovatelom i pozorovaným.

Budte v odpocinkovej atmosfére, položte sa na svoj chrbát na masážny stôl alebo na cokolvek pohodlného, ??pre co ste sa rozhodli, zatvorte svoje oci a všímajte si. Len si všímajte. Vzdajte sa svojej úcasti v procese a jednoducho pozorujte, že je tam nieco, co možno sledovat, rovnako ako ked tam nie je na monitorovanie nic; Ležte tam a nechajte to íst, ako by ste jednoducho mali trochu neocakávaného casu k odpocinku.

Nedoporucoval by som, aby ste nútili svoju mysel byt prázdnu alebo sa pokúšali na nic nemysliet. Je pravidlom, že ludia majú problém s konceptom nemyslenia. Mysel pracuje vždy. Odporucil by som, aby ste si jednoducho všímali cohokolvek, co samo pritiahne vašu pozornost. To vám dáva možnost nieco robit a má tendenciu zmiernovat stres casto spôsobený tým, ked sa snažíte na nic nemysliet a skúšate nieco, o com neviete, ako na to. Umiestnite pozornost dovnútra svojho tela a dovolte, aby cestovala skrze neho. Pozorovaním cohokolvek, co vnímate, mimo to obvyklé, vám dá dostatok k zaneprázdnenia mysle, bez toho aby ste sa stratili v mentálnych "mal / mala by som" a "nemal / nemala by som."

Nedýchajte špeciálnym spôsobom, nesnažte sa vizualizovat si relaxacné scény alebo požadovaný výsledok, ani nemeditujte a neopakujte ticho mantry (alebo akokolvek inak). A nesnažte sa "robit" nieco iné, co by som nespomenul, nieco, o com si vy alebo niekto iný myslíte, že to "pomôže". Nepomôže. Proste vám to prinesie nieco, co ste schopní robit sami o sebe a bude vás to rušit v tom, aby ste si boli schopní vychutnat plnost a realitu tejto skúsenosti. A ak je to ten prípad, mali ste radšej zostat doma. Ked ste pripravení nechat byt a nepokúšat sa "smerovat" alebo rozširovat skúsenost, ked vaše ego úspešne ustúpilo z cesty, takže sa nepokúšate "pozlátit laliu", ste pripravení zažit to, co robí Rekonektivní Liecenie iným, co robí Reconnection reálnym.

Ste pripravení prijímat.

Kolko potrebujem sedení? Ako dlho to trvá, než dôjde k vylieceniu?

Jedna návšteva - možno dokonca cast jednej návštevy - môže byt dost. Všeobecne sa odporúca, aby ste uvážili až tri sedenia. A aj napriek tomu, že každé liecenie je špeciálne, casto má nieco obzvlášt špeciálneho tendenciu stat sa pocas liecenia císlo tri.

Vyliecenia sa stávajú okamžite. To, co si vyžaduje "cas", je, aby sa osoba "rozhodla" akceptovat liecenie. Ci už prijmete všetko, co hladáte, pocas vášho prvého, druhého alebo tretieho sedenie, je na case nechat to byt a dovolit veciam, aby sa vyvinuli podla svojho. Ak nic neprijmete pocas vášho tretieho sedenia, nemusí byt pre vás Rekonektívne Liecenie ten vhodný spôsob, ako získat to, co v tejto dobe v živote hladáte. A znova, možno budete chciet nechat to byt a dovolit, aby sa otvorilo cokolvek, co by mohlo. Môžete sa rozhodnút sa vrátit za tri, šest, možno dokonca za osemnást mesiacov. Jediná chvíla, kedy by som mohol uvažovat o niekolkých dalších sedeniach, je bud: a) ak sa vám objaví nová situácia, alebo b) ak ste pocas prvých troch návštev zažívali jasné, rozoznatelné a neustále zlepšovanie a vyzerá to, že je ešte trochu priestoru ku zlepšenie. V ten okamih by som mohol uvažovat o niekolkých dalších sedeniach. Potom by som to zase nechal byt a dal si cas, aby sa odkrylo to, co môže. Rekonektivní Liecenie nie je o pravidelných návštevách alebo "opravách". Nie je potreba prichádzat na "týždenné" sedenie alebo na nejaký druh "pokracovania". Akonáhle máte vaše sedenie (jedno alebo viac), "vlastníte" svoju zmenu, svoje liecenie, svoju evolúciu. Je vaša. Nikto vám ju nemôže vziat. Nikdy.

Lucia Mitro B.M.

www.timelesslight.net